kontakt
Image
Dom na Podwalu to nie tylko wygodne pokoje, w których można nocować. To także profesjonalne sale szkoleniowe w sercu Lublinie. Idealne miejsce do spotkań rodzinnych, towarzyskich i biznesowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową oraz cztery sale szkoleniowe. Oferujemy kompleksowe rozwiązania zawierające pełną gamę posiłków, darmowy parking, możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu oraz pokoje dla uczestników szkoleń.

Duża sala idealna do przeprowadzania wszelkiego typu szkoleń dla zorganizowanych grup. Wyposażona jest w wygodne, miękkie krzesła z pulpitami do notowania, biurko dla prowadzącego, tablicę interaktywną i nagłośnienie. Posiada także dostęp do Internetu.
sale szkoleniowe - wyposazenie

Wyposażenie

sale szkoleniowe - wyposazenie
sale szkoleniowe
Dwie mniejsze sale szkoleniowe – idealne dla nieco mniejszej ilości osób.
Sala bankietowa stworzona z myślą o wszystkich, którzy szukają odpowiedniego miejsca na rodzinny obiad, uroczystą kolację dla pracowników firmy, czy okolicznościową imprezę, tj. komunia, rocznica ślubu czy spotkanie świąteczne.

Duża przestrzeń, bogate wyposażenie to właśnie to, co wyróżnia nasze sale konferencyjne. Nasz Dom zlokalizowany jest u podnóża Zamku Lubelskiego, nieopodal Starego Miasta, gdzie można udać się na wypoczynek lub wspólny spacer po aktywnym dniu szkoleniowym.

Oferujemy Sale Konferencyjne już

ceny - sale szkoleniowe

+ duży parking - gratis

pełny cennik
parametry sal
Image
logo kontakt
Serdecznie zapraszamy Państwa do zabytkowego Domu na Podwalu. Jest to miejsce o unikatowym charakterze i doskonałej lokalizacji – idealne zarówno dla podróżujących w celach turystycznych jak i biznesowych.

tel.: +48 81 532 41 38

Szukaj nas na:

Masz pytanie? Napisz:

Imię
projekt: majeszczak.pl