kontakt
Image
Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Nie powinniśmy o nim zapominać, gdyż daje siłę i energię na cały poranek i przedpołudnie.

W naszym Domu śniadania to jeden z ważniejszych elementów tworzących klimat tego miejsca. Dzięki nim mogą Państwo poznać regionalne smaki i wyroby przygotowywane specjalnie dla naszych gości, jak również poznać bogactwo piątkowych, jarskich śniadań, które są nieodłącznym elementem Domu na Podwalu.

Czas śniadaniowy

Czas śniadaniowy 7:00-10:30

7:00-10:30

menu śniadaniowe
obiad
Naszym Gościom oferujemy bogate menu obiadów, obiadokolacji i kolacji. Każdy znajdzie w nim coś zarówno na rodzinny czy grupowy obiad, jak i uroczystą kolację przy świecach.
menu

Obiady, obiadokolacje i kolacje dla grup powyżej 10 osób.

obiad
Dom na Podwalu to także idealne miejsce do organizacji różnego typu przyjęć i spotkań okolicznościowych takich jak: spotkania firmowe, obiady po chrzcie, komunii świętej, rodzinnejubileusze czy stypy.
Klimat i otoczenie naszego domu pozwoli na uroczyste przeżycie każdego wydarzenia.
obiad
Z uwagi na to, że w bryle naszego Domu znajduje się Kościół św. Wojciecha, istnieje możliwość kompleksowej organizacji Chrztu, Komunii Świętej czy też Mszy świętych okolicznościowych.
Staramy się, aby potrawy na uroczystości były indywidualnie dobierane i dopasowane do wymagań naszych Gości, a większość z nich stanowiły regionalne dania i przysmaki Lubelszczyzny.
Zadbamy o to, aby każde wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem dla naszych Gości.
Image
logo kontakt
Serdecznie zapraszamy Państwa do zabytkowego Domu na Podwalu. Jest to miejsce o unikatowym charakterze i doskonałej lokalizacji – idealne zarówno dla podróżujących w celach turystycznych jak i biznesowych.

tel.: +48 81 532 41 38

Szukaj nas na:

Masz pytanie? Napisz:

Imię
projekt: majeszczak.pl